Sándor Autóház Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Szerviz / Autószerelő
2021.03.04.
Szerviz

A Sándor Autóház Kft. 1994-ben nyitotta meg kapuit ügyfelei számára. Fő tevékenységünk a SKODA- és Volkswagen gépjárművek szervizelése, valamint teljes körű alkatrész- és tartozék kiszolgálása. Gyöngyösi csapatunk támogatására képzett és motivált autószerelőt keresünk kiemelt bérezéssel, nappali munkarendbe.

Szerviz / Autószerelő

Feladatok:

  • Elvégzi a gépkocsikon a diagnosztikai munkákat, valamint a javítási és karbantartási feladatokkal kapcsolatban az ügyfélmegrendelésen szereplő összes további munkaműveletet
  • A belső előírások figyelembe vételével elvégzi a garanciális munkákat és az azokkal kapcsolatos ügyintézést
  • A gépjárműveket felkészíti a műszaki vizsgára

Elvárások:

  • Gépjárműszerelői végzettség és releváns munkatapasztalat
  • Alapos és körültekintő, önálló munkavégzés
  • "B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • 100%-ban támogatott általános és márkaspecifikus képzések, akár díjmentes autóelektronikai technikusi vizsgáva
  • Biztos munkahely, igényes munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör

Ne hagyja ki ezt a lehetőséget!

Bér- és információs vonal: 06-70-225-0101 vagy [email protected]

Kérjük olvassa el a Sándor Autóház Kft. által végzett egyes adatkezelési tevékenységek leírásait és tájékoztatóit!

Sándor Autóház
3200 Gyöngyös
Pesti u.78.
Telefonszám: +36 37 315 515

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.